Зустріч з Заслуженим працівником туризму України Сергієм Івановичем Поповичем

31 березня 2016 року студенти 2 курсу напряму підготовки 6.140103 “Туризм” взяли участь у зустрічі з Заслуженим працівником туризму України Сергієм Івановичем Поповичем, який очолює кафедру туризму Національного університету фізичної культури і спорту.

Сергій Іванович презентував майбутнім організаторам туризму величезний потенціал української держави щодо створення інноваційних туристичних продуктів. Зокрема представив 15 основних напрямків розробки туристичних маршрутів: «Трипільська культура», «Княжа доба», «Шляхи козацької звитяги», «Релігійні святині в Україні», «Природні пам’ятки української землі», тощо.

С.І. Попович поділився досвідом організації екскурсій та запропонував цікаві проекти для студентів та викладачів кафедри туристичного та готельного бізнесу.