Зимова практика з активного туризму в Карпатах в с. Верхнє Студенє

З 9 по 18 січня студенти І курсу спеціальності «Туризм» традиційно проходили зимовий період практики з активного туризму в Карпатах в с. Верхнє Студенє.
Під керівництво викладачів кафедри та досвідчених інструкторів туристичного клубу «Время не ждет» новачки підкорювали місцеві схили, опановували основи гірськолижного спорту та не забували про веселі спуски на «тарілках» і санчатах, гру у сніжки та валяння в снігу.
Завдяки чітко спланованому розпорядку дня та розподілу обов’язків, першокурсники не сумували і кожен студент зумів себе проявити: хтось підготував цікаву інформацію і презентацію про туристичний потенціал регіону, проведения практики у вигляді віртуальної екскурсії, хтось уміло куховарив, хтось прибирав, а відповідальні за дозвілля підготували такі ігри як: «Хто зверху», «Мафія», «Твістер».
Першого ж дня студенти відвідали екскурсію до місцевого природного джерела з мінеральною водою. Окрім цього, оглянули одне з семи природних чудес України – найкрасивіший водоспад Закарпаття «Шипіт».
Вечорами студенти мали можливість насолоджуватися чарівним зоряним небом, піснями під гітару та чашечкою запашного карпатського чаю.
В останній день, за традицією, було організовано комплексний залік із спуску на лижах та звіт з виконання посадових обов’язків.
Спільна робота по опануванню гірських лиж, організації побуту і дозвілля об’єднала першокурсників туристів у міцний колектив та заклала основи майбутньої професійної підготовки.
2 (1) 25 10 20 27 29 14 5 (1) 6 7 (1) 9 3 24 22